Vizyonumuz

 

Akbulut Sigorta Hizmetleri Sigorta sektöründe saygın, köklü, güvenilir, yenilikçi sigorta acentesi olarak faaliyet göstermek ve bu suretle, sigortacılık bilincinin gelişmesine katkıda bulunmak,İhtiyaçlara yönelik ürünlerle istikrarlı, güvenilir ve  karlı büyümek.

 Müşterilerimizin satış öncesi ve satış sonrasındaki beklentilerini karşılamak, daima yanlarında olmayı hissettirerek, en iyi hizmeti sunmaktır.

 

 

Misyonumuz

 

Kendimizi kısa ve uzun dönemde tutarlı ve en iyi çözümler üreten ülke genelinde lider bir takım olmaya adadık.

            Çalışanlarımızın değerine inanıyoruz ve ihtiyaçlar doğrultusunda, rekabetçi yapımızı oluşturuyoruz. Bu doğrultuda; devamlı, öncü ruh ile yenileşmeyi ve üstünlüğü, sağlamak için çalışacağız.En iyi performans gösteren kişiler için, en çekici personel olmayı sağlayacağız.

            Acente tarihimizle ve çeşitliliğimizle gurur duyuyor ve grup kimliğimizin değerini artırmak için sürekli çalışacağız.

 Karşılıklı saygı ilkesini ve sosyal sorumluluklarımızı geliştirmeye kararlıyız.

 

 

Hakkımızda

 

     1970 Yılında Balıkesir’de dünyaya gelen Ercan Akbulut İlkokul ve Ortaokulu Türkiye’nin dört bir yanında okuyarak eğitimini tamamlamıştır.

     Üniversiteyi ise Anadolu Üniversitesi Isletme ve Turizm Otelcilik Bölümünü bitirerek iş hayatına atılmıştır. Birçok Turizm bölgelerinde Yönetici ve Müdür olarak çalışmıştır. Daha sonra Ankara ya yerleşen Ercan Akbulut Başer Otomotiv, Otokoç A.Ş ve Nissan Otomotivde Danışmanlık ve Filo Müdürü olarak görev almıştır.

     2006 senesinde ERGOİSVİÇRE acenteliğini alarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi kendisine bir görev bilmiştir. Akbulut Sigorta Hizmetleri 2006 Haziran ayinda faaliyete geçerek büyük bir müşteri portföyüne sahiptir.

     Amaç ve ilke güvenilir bir acente olmaktir.

 

Saygılarımla

Akbulut Sigorta Hizmetleri Adına

Ercan AKBULUT


E-posta: ercana@akbulutsigorta.com